Üdvözöljük a Szent Imre Katolikus Általános Iskola honlapján

Órarend

1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály 5. osztály 6. osztály 7. osztály 8. osztály

 

1. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Testnevelés

Matematika Matematika Matematika Testnevelés

2. 8.55-9.40

Matematika

Testnevelés Magyar Hittan Magyar

3. 10.00-10.45

Magyar Magyar Testnevelés Magyar Magyar

4. 10.55-11.40

Hittan

Környezetismeret Magyar Technika Matematika

5. 11.50-12.35

Magyar

Ének Rajz Néptánc Ének

6. 12.45-13.30

  Korr. Rajz

 

 

Lap tetejére

2. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Hittan

Magyar Matematika Magyar Matematika

2. 8.55-9.40

Testnevelés

Magyar Magyar Testnevelés Testnevelés

3. 10.00-10.45

Matematika

Matematika Magyar Matematika Magyar

4. 10.55-11.40

Magyar

Rajz Ének Néptánc Magyar

5. 11.50-12.35

Környezetismeret

Rajz Néptánc Hittan Technika

6. 12.45-13.30

 

Testnevelés Korr.

 

Ének

Lap tetejére

3. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Matematika

Testnevelés Matematika Testnevelés Matematika

2. 8.55-9.40

Hittan

Matematika Magyar Matematika Magyar

3. 10.00-10.45

Magyar

Magyar Magyar Hittan Magyar

4. 10.55-11.40

Testnevelés

Rajz Környezetismeret Magyar Ének

5. 11.50-12.35

Környezetismeret

Rajz Ének Technika Néptánc

6. 12.45-13.30

 

Korr.

Testnevelés

 

 

Lap tetejére

4. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Magyar

Magyar Testnevelés Hittan Matematika

2. 8.55-9.40

Angol

Magyar Angol Informatika Magyar

3. 10.00-10.45

Testnevelés

Matematika Magyar Néptánc Testnevelés

4. 10.55-11.40

Matematika

Rajz Környezetismeret Matematika Környezetismeret

5. 11.50-12.35

Hittan Rajz Technika Magyar Magyar

6. 12.45-13.30

Ének

Testnevelés Korrepetálás Ének

 

Lap tetejére

5. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Angol

Angol Angol Magyar Magyar

2. 8.55-9.40

Természetismeret

Matematika Testnevelés Történelem Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Matematika

Történelem Informatika Természetismeret Matematika

4. 10.55-11.40

Magyar

Testnevelés Rajz Matematika Ének

5. 11.50-12.35

Honismeret

Magyar Magyar Testnevelés Testnevelés

6. 12.45-13.30

Hittan

Énekkar/Korr Technika Hittan  

7. 13.45-14.30

Testnevelés

Szakkör      

Lap tetejére

6. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Angol

Matematika Rajz Matematika Angol

2. 8.55-9.40

Magyar

Történelem Angol Magyar Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Hittan

Testnevelés Technika Történelem Magyar

4. 10.55-11.40

Matematika

Természetismeret Magyar Testnevelés Matematika

5. 11.50-12.35

Testnevelés

Angol Testnevelés Természetismeret Ének

6. 12.45-13.30

Korr.

Énekkar   Hittan Testnevelés

7. 13.45-14.30

 

Szakkör

Informatika

 

 

8. 14:40-15:25

         

Lap tetejére

7. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Magyar

Angol Kémia Történelem

0. Testnevelés

1.Magyar

2. 8.55-9.40

Matematika

Matematika Matematika Angol Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Fizika

Magyar Rajz Magyar Matematika

4. 10.55-11.40

Angol

Történelem Testnevelés Földrajz Fizika

5. 11.50-12.35

Földrajz

Testnevelés Biológia Ének Biológia

6. 12.45-13.30

Testnevelés

Énekkar Informatika Testnevelés Hittan

7. 13.45-14.30

 

  Technika

Hittan

 

8. 14:40-15:25

  Szakkör      

Lap tetejére

8. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

0. 7.00-7.45

  Testnevelés      

1. 8.00-8.45

Földrajz Történelem Fizika Angol Fizika

2. 8.55-9.40

Kémia

Angol Rajz Matematika Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Magyar

Matematika Matematika Kémia Biológia

4. 10.55-11.40

Biológia

Magyar Tec/Inf Történelem Testnevelés

5. 11.50-12.35

Angol

Földrajz Tech/inf Magyar Magyar

6. 12.45-13.30

Hittan

Énekkar Hittan Ének Korr.

7. 13.45-14.30

 

  Testnevelés

Testnevelés

 

8. 14.40-15.25 Testnevelés Szakkör      

Lap tetejére

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.