Üdvözöljük a Szent Imre Katolikus Általános Iskola honlapján

Órarend

1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály 5. osztály 6. osztály 7. osztály 8. osztály

 

1. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Testnevelés

Testnevelés Magyar Hittan Matematika

2. 8.55-9.40

Magyar

Matematika Magyar Környezetism. Testnevelés

3. 10.00-10.45

Matematika Magyar Testnevelés Néptánc Magyar

4. 10.55-11.40

Hittan

Magyar Matematika Magyar Magyar

5. 11.50-12.35

Ének

Rajz Technika Matematika Ének

6. 12.45-13.30

Kor. Rajz Kor

 

 

Lap tetejére

2. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Magyar

Matematika Matematika Matematika Testnevelés

2. 8.55-9.40

Hittan

Magyar Testnevelés Testnevelés Magyar

3. 10.00-10.45

Testnevelés

Környezetism. Magyar Hittan Matematika

4. 10.55-11.40

Magyar

Technika Magyar Magyar Magyar

5. 11.50-12.35

Matematika

Néptánc Rajz Ének Ének

6. 12.45-13.30

Kor.

Néptánc Rajz

 

 

Lap tetejére

3. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Matematika

Magyar Matematika Matematika Matematika

2. 8.55-9.40

Testnevelés

Matematika Testnevelés Magyar Magyar

3. 10.00-10.45

Magyar

Környezetism. Magyar Testnevelés Környezetism.

4. 10.55-11.40

Magyar

Ének Magyar Hittan Testnevelés

5. 11.50-12.35

Hittan

Rajz Rajz Ének Technika

6. 12.45-13.30

Néptánc

 

 

Kor.

 

Lap tetejére

4. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Hittan

Matematika Testnevelés Testnevelés Matematika

2. 8.55-9.40

Angol

Magyar Angol Hittan Magyar

3. 10.00-10.45

Matematika

Magyar Magyar Matematika Testnevelés

4. 10.55-11.40

Informatika

Rajz Magyar Magyar Magyar

5. 11.50-12.35

Környezetism. Rajz Környezetismeret Technika Ének

6. 12.45-13.30

Ének

Kor.    

 

7. 13.45-14.30 Néptánc Testnevelés      

Lap tetejére

5. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Angol

Angol Angol Történelem Természetismeret

2. 8.55-9.40

Matematika

Történelem Magyar Matematika Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Magyar

Testnevelés Informatika Magyar Matematika

4. 10.55-11.40

Természetismeret

Matematika Technika Természetismeret Honismeret

5. 11.50-12.35

Rajz

Magyar Testnevelés Ének Testnevelés

6. 12.45-13.30

Rajz

Énekkar Hittan Testnevelés Hittan

7. 13.45-14.30

Testnevelés

       

Lap tetejére

6. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

0. 7.05-7.50         Testnevelés

1. 8.00-8.45

Magyar

Történelem Magyar Matematika Matematika

2. 8.55-9.40

Angol

Testnevelés Informatika Angol Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Természetismeret

Angol Természetismeret Történelem Magyar

4. 10.55-11.40

Testnevelés

Természetismeret Testnevelés Magyar Ének

5. 11.50-12.35

Matematika

Matematika Technika Testnevelés Rajz

6. 12.45-13.30

Matematika

Énekkar Angol Hittan Rajz

7. 13.45-14.30

Hittan

 

 

 

 

8. 14:40-15:25

         

Lap tetejére

7. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1. 8.00-8.45

Matematika

Matematika Matematika Angol

Magyar

2. 8.55-9.40

Magyar

Fizika Földrajz Magyar Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Kémia

Történelem Technika Matematika Fizika

4. 10.55-11.40

Magyar

Testnevelés Informatika Történelem Biológia

5. 11.50-12.35

Testnevelés

Földrajz Angol Rajz Angol

6. 12.45-13.30

Hittan

Énekkar Testnevelés Biológia Ének

7. 13.45-14.30

Kor.

   

Testnevelés

Testnevelés

8. 14:40-15:25

Szakkör Szakkör      

Lap tetejére

8. osztály

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

0. 7.05-7.50

      Testnevelés  

1. 8.00-8.45

Angol Angol Informatika Magyar Matematika

2. 8.55-9.40

Matematika

Kémia Angol Történelem Osztályfőnöki

3. 10.00-10.45

Fizika

Matematika Matematika Földrajz Földrajz

4. 10.55-11.40

Rajz

Földrajz Magyar Kémia Fizika

5. 11.50-12.35

Földrajz

Testnevelés Biológia Magyar Magyar

6. 12.45-13.30

Testnevelés

Énekkar Technika Ének Testnevelés

7. 13.45-14.30

Hittan

Kor. Testnevelés

Hittan

 

8. 14.40-15.25 Szakkör        

Lap tetejére

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.