Üdvözöljük a Szent Imre Katolikus Általános Iskola honlapján

Versenyeredmények

2016/2017-es tanév

 

Hangos olvasási verseny Kál

Bakos Máté 3. osztály 1. hely

Láda Bence 1. osztály 3. hely

 

Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny

 

Besenyei Csenge 8. osztály magyar nyelv 6. hely

Tóth Gréta 4. osztály  angol nyelv 6. hely

Tóth Ádám Balázs 5. osztály angol nyelv 6. hely

Lányi Ábel 8. osztály angol nyelv 6. hely

 

 

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola- A víz világnapja alkalmából rendezett vetélkedő

3.hely

A csapat tagjai:Csiszár Enikő 3. osztály

                         Tolnai Enikő 3. osztály

                                 Mondok Regina 4. osztály

                         Nagy Eszter 4 osztály 

 

 

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium- Gimi Games Angol nyelvi verseny

Besenyei Csenge- 8. osztály elismerő oklevél

Besenyei Zsófi- 8. osztály elismerő oklevél

Kalóczkai Korina 8. osztály elismerő oklevél

Szalmási Bodza 8. osztály elismerő oklevél

 

Szilágyi Erzsébet Gimnázium- Angol nyelvi verseny

Lányi Ábel-8.osztály dicséret

 

Dobó István Gimnázium-Történelem verseny

Besenyei Csenge- 8.osztály 3.hely

Besenyei Zsófi-8.osztály 3. hely

 

Neumann János Gimnázium-Informatika verseny

Plasku Dávid-8.osztály 9.hely

Plasku Dominik-8. osztály dicséret

 

Neumann János Gimnázium- Matematika verseny

Szőllősi Bálint-8. osztály-8.hely

 

 

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola- Hittan verseny

Besenyei Csenge Besenyei Zsófia Szőllősi Bálint 8. osztály 4.hely

 

 

 

 

Meseolvasó verseny - 2016. szeptember 30-án az Eötvös József Református OKtatási Központban

 

Bakos Máté - 3. osztály - I. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola által meghirdetett rajzpályázat eredményei

 

Nagy Csenge I. hely 

Csontos Viktória II. hely

Besenyei Zsófia III. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

2015/2016-os tanév

 

Play and Win országos angol nyelvi levelező verseny eredménye 2016

Besenyei Csenge      3. hely    -  Szóbeli forduló 92%

Szalmási Bodza        7. hely

Ragó Barbara           9. hely

Ragó Viktória            9. hely

Besenyei Zsófia      10. hely

Mondok Dorina       10. hely

Kalóczkai Korina     10. hely

Plasku Dávid           12. hely

Plasku Dominik       12. hely

Tari Nikoletta           12. hely

Nagy Adél               17. hely

Csontos Viktória     17. hely

Szalmási Kincső     17. hely

Eredményesen versenyeztek:

Török Bálint

Horobec Vladiszlav

Zörög Zalán

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Szilágyi Erzsébet Gimnázium matematika levelezős versenye 2016.

 

Szőllősi Bálint - II. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kisiskolák megyei futóversenye

                    Lövei Patrik - 600 m - 2. hely

                    Ötvös Márk - 600 m - 3. hely

Eredményeik alapján Heves megyét képviselik az országos döntőben Békéscsabán.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Angol nyelvi verseny

Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium által szervezett angol nyelvi versenyen a következő eredmények születtek:

 

                     Lányi Ábel            3. hely

                     Mondok Dorina    5. hely

                     Szalmási Bodza    6. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 

 

     Szalmási Bodza - 7. osztályos tanuló megyei 6. helyen végzett

     Mondok Dorina - 7. osztályos tanuló elismerő oklevélben részesült

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

TUDÁSBAJNOKSÁG - Megyei döntő

Bendegúz Akadémia levelezős versenye

 

   Oszlánczi Attila - 1. osztály - Matematika - 3. hely

   Szalmási Zsombor - 2. osztály - Matematika - 35. hely

   Kalicz Eszter - 4. osztály - Matematika - 22. hely

   Oszlánczi Petra - 4. osztály - Matematika - 21. hely

   Szalmási Bodza - 7. osztály - Matematika - 2. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Hangosolvasási verseny - Kál - 2016. május 6.

 

3. hely - Bakos Máté - 2. osztály

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kölcsey nyelvi verseny eredményei

2016

Anyanyelv

   3. osztály - Nagy Eszter - 6. hely

   7. osztály - Besenyei Csenge - 3. hely

Angol nyelv

   6. osztály - Horobec Vladiszlav - 7. hely

   7. osztály - Lányi Ábel - 4. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

FUT A HEVES

2016. május 1.

1. hely: Víg Noémi (1. osztály), Nagy Csenge (5. osztály)

2. hely: Kalóczkai Ádám (óvoda), Kalóczkai Anna (1. osztály), Krusper Alexandra (6. osztály), Lövei Patrik (6. osztály)

3. hely: Szalmási Zsombor (2. osztály), Lövei Bence (4. osztály), Dankó Viktória (8. osztály)

4. hely: Molnár Elizabet (6. osztály), Szabados Milán (6. osztály)

5. hely: Krusper Krisztián (6. osztály)

Részt vettek még: Krusper Bálint (óvoda), Dávid Eszter Anna (2. osztály), Kovács Petra (2. osztály), Nagy Eszter (3. osztály), Lányi Zsombor (3. osztály)

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Heves és körzete városi atlétika verseny - 2016. április 28.

 

II. korcsoport - csapatverseny (3tusa) - III. helyezés

a csapat tagjai: Pásztor Kristóf, Lövei Bence, Gyetvai Erik, Vermes Patrik, Zsák Róbert, Végh Máté

 

egyéni összetett verseny 3. helyezés: Pásztor Kristóf

egyéni összetett verseny 2. helyezés: Nagy Csenge

 

Heves és körzete városi atlétika verseny - 2016. április 27.

 

III. korcsoport - egyéni összetett verseny (4tusa)

                         3. helyezés: Ötvös Márk - 5. osztály - 465 pont

                         4. helyezés: Lövei Patrik - 6. osztály - 461 pont

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Zeneképzelet Négykezes zongoraverseny határok nélkül

 

  • Kalicz Eszter - Oszlánczi Petra – bronz fokozat
  • Nagy Csenge Virág - Csontos Viktória – ezüst fokozat
  • Csillik Nóra - Kalóczkai Korina – ezüst fokozat
  • Besenyei Zsófia – arany fokozat

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny eredményei

Időpont: 2016. 02. 19.

2. osztály: Szalmási Zsombor      61. hely

3. osztály: Kovács Kristóf             38. hely

                 Nagy Eszter                 97. hely

4. osztály: Kalicz Eszter                63. hely

5. osztály: Papp Kristóf                 58. hely

7. osztály: Plasku Dávid                26. hely

                 Besenyei  Csenge        32. hely

                 Plasku Dominik            54. hely

                Szőllősi Bálint               55. hely   

 

Csapatverseny:        7. osztály - 10. hely 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

"Művészetek ünnepi hangulatban"

 

Vers-és prózamondó hangszeres verseny eredménye

 

Hangszeres

I. Nagy Csenge - Csillik Nóra

II. Oszlánczi - Kormos Kristóf 

III. 5. osztály

 

Vers és próza

I. Török Gréta

II. Nagy Eszter

III. Oszlánczi Attila

IV. Bakos Máté

V. Turó Ármin

VI. Rózsa Karolina

Verses mese

I. Tóth Luca

II. Szabados Réka

Különdíj

Dankó Viktória

                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Országos honismereti levelezős verseny eredményei:

3. osztály

Kalicz Eszter            megyei 2. hely országos 16. hely

Oszlánczi Gréti        megyei 1. hely országos 1.hely

Végh Máté                megyei 3.hely

 

4.osztály

Bakos József                   országos 16. hely

Csillik Nóra                      országos 10. hely

Huo Dominik                   országos 14. hely

Kormos Kristóf               országos 8. hely

Nagy Csenge                   országos 11. hely

Oszlánczi Máté                országos  9. hely

Szalmási Dominik           országos 15. hely          

 

6.osztály

Besenyei Zsófia               megyei 11. hely          országos 76. hely

Kalóczkai Korina              megyei 8. hely            országos 43. hely   

Mondok Dorina                megyei 18. hely          országos 150. hely

Szalmási Bodza                megyei 4. hely           országos 23. hely       

 

Tanulóink eredményeiket 532 versenyző közül érték el.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

TUDÁSBAJNOSÁG MEGYEI LEVELEZŐS VERSENY EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

       Szalmási Zsombor  - 1. oszt. - Matematika -   3. hely

       Oszlánczi Petra       - 3. oszt. - Matematika - 26. hely

       Szalmási Bodza       - 6. oszt. - Matematika -   5. hely

       Szalmási Kincső      - 7. oszt. - Matematika -    5. hely

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

2015. Április 24-én a Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Versenyen az iskolánkat képviselő tanulók a következő eredményt érték el:

Anyanyelv:   Kalicz Eszter         3. o. 23. hely

                      Ötvös Virág           3. o.  27. hely

                      Oszlánczi Nikolett  4. o. 20. hely

                      Oszlánczi Máté      4.o.  21. hely

                      Besenyei Csenge   5.o.   3. hely

                     Szalmási Bodza      5.o.  19.hely

 

Angol nyelv:   Csillik Nóra                    4. o. 17. hely

                         Kormos Kristóf              4. o. 20. hely

                         Horobec Vladiszláv       5. o.   6. hely

                         Török Bálint                  5. o.  12. hely

                         Konkoly Alex                8. o.    4. hely

                         Stubián Bence             8. o.    7. hely           

                     

                                                                                                                                                                                                                                                                               

"Barangolás a természetben" - helyi természetismereti vetélkedő

Alsó tagozat 1. hely: Környezetbarátok csapata

  • Bakos József
  • Csillik Nóra
  • Huo Dominik
  • Nagy Csenge
  • Oszlánczi Máté
  • Szalmási Dominik

Felső tagozat 1. hely: Foltos Szalamandrák

  • Besenyei Csenge
  • Besenyei Zsófi
  • Kalóczkai Korina
  • Mondok Dorina
  • Szalmási Bodza
  • Tóth Kira

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Helyi angol verseny eredményei

4. oszt. 1. hely: Csillik Nóra

5. oszt. 1. hely: Horobec Vladiszlav

6. oszt. 1. hely: Besenyei Csenge

7. oszt: 1. hely: Ragó Barbara

8. oszt: 1. hely: Konkoly Alex

                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Fizika verseny 3. (utolsó) fordulójába bejutott diákjaink

   Ragó Barbara

   Szalmási Kincső

A résztvevők és iskolák névsorát itt lehet letölteni.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Mesemondó verseny Szent Imre napok

   Csiszár Enikő 1.o. 1. hely

   Oláh Kristóf   2.o. 3. hely

Versmondó verseny Szent Imre napok

   Nagy Eszter 2. o.

Megyei angol verseny Szilágyi Erzsébet Gimnázium

   Konkoly Alex 8.o. (szóbeli döntőbe jutott 90 tanuló közül legjobb 30)

Gimi Games megyei 4 fordulós  angol verseny Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

   Csapó Dániel, Csapó János 7. 8. hely

Egyháztörténelmi vetélkedő 8. o.

   Batki Erik, Konkoly Alex, Stubián Bence, 11. hely

Mikulás rajzpályázat (Coop)

   1.o. 1. hely

Szent Karácsony rajzpályázat

   Nagy Eszter 2.o  2.hely,

   Tari Ferenc 4. o. 3. hely

Aranycsengő rajzpályázat

   Mondok Dorina 6. o. különdíj

Szent Imre kupa váltóverseny

   3. hely- Pásztor Kristóf, Végh Máté, Oszlánczi Máté, Ötvös Márk, Kalicz Eszter, Oszlánczi Petra, Nagy Csenge,

   Oszlánczi Gréti, Kovács Kristóf, Szabados Réka

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Rajzpályázat eredménye

 

 

Alsó tagozat Felső tagozat

I. helyezett

Hartányi Vincent, 4. osztály

Apáczai Csere János Katolikus Általános Iskola, Apc

I. helyezett

Kukoly Fanni, 7. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

 

 

II. helyezett

Juhász Anna, 4. osztály

Körzeti Általános Iskola, Heves

II. helyezett

Juhász Barnabás, 8. osztály

Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra

 

 

III. helyezett

Csernei Fanni, 3. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

III. helyezett

Nagy Éva, 6. osztály

Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására

 

Különdíj

Kovács Karina, 1. osztály

Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra

Különdíj

Nagy Eszter Laura, 3. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

Különdíj

Mondok Dorina, 6. osztály

Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Tenk

Különdíj

Molnár Dávid, 6. osztály

KLIK Hevesi József Általános Iskola - AMI, Heves

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.