Üdvözöljük a Szent Imre Katolikus Általános Iskola honlapján

Versenyeredmények

 

2020/2021-es tanév

Vers-, próza-, daléneklő verseny 

Alsó tagozat vers és próza: 

I. helyezett Sáfrán Eszter - 1.osztály

I.helyezett  Kiss Levente - 1.osztály

II. helyezett Sándor Anikó - 3.osztály

III. helyezett Kalicz Laura - 4. osztály

Alsó tagozat verses mese :

 

I. helyezett Stummer Lotti  - 2.osztály

Alsó tagozat ének kategória: 

 

I. helyezett Salga Szofia  - 1.osztály

II. helyezett Szabó Boglárka - 3.osztály

III. helyezett Besenyei Mira - 4. osztály 

Felső tagozat vers kategória:

I. helyezett Németh Kata  - 7. osztály

I. helyezett Mutnyánszki Donát - 5 .osztály

 

II. helyezett Bodnár Annamária - 7. osztály 

III. helyezett Tóth Gréta- 8.osztály 

 

Szent Imre kupa 

I. helyezett 

Török  Márton, Láda Bence, Denes Szilárd, Bede Dániel 

II. helyezett 

Burai Károly, Kasza János, Göcző Zsombor, Bakos Máté 

III. helyezett 

Kovács Kristóf, Krusper Bálint, Mondok Bence, Ivádi Bálint 

IV. helyezett 

Csonka László, Szalmási Zsombor, Mutnyánszki Donát, Homonnai Gábor 

 

Kisiskolák megye bajnoksága 

Atlétika III. korcsoport 

Víg Noémi - 6osztály- I.helyezett

Göcző Zsombor - 6. osztály- I.helyezett 

Atlétika IV. korcsoport 

Szauter Andrea - 6osztály- I.helyezett

Tóth Gréta - 8osztály- II.helyezett

Ivádi Bálint  - 8osztály- I.helyezett

Denes Szilárd - 7osztály- II.helyezett

Egyéni 800 méteren 

Dávid Eszter - 7osztály- III.helyezett

 

Fut a Heves 

I.helyezés 

Almási Levente- 2. osztály

 

Tari Eszter- 2.osztály

 

2019/2020-as tanév

 

Magyar Közút Nonprofit Zrt. Álomút Rajzpályázat

Jutalmazásban részesült

Szauter Andrea 5. osztály

 

 

Agria Speciális Mentő és Tűzoltó Csoport Eger Rajzpályázat

Jutalmazásban részesültek 

Bakos Bálint 3. osztály

Harangi Alexander 3. osztály

Stummer Benett 3. osztály

Mutnyánszki Donát 4. osztály

Csikós Dalma 5. osztály

Tolnai Regina 5. osztály

 

Egri Farkas Ferenc Zeneiskola Kistérségi Zongorafesztivál

II. Helyezett

Dobos Attila 2. osztály

Oszlánczi Attila 5. osztály

Víg Noémi 5. osztály  

 

Gyakorlóiskola Eger Országos Vizuális verseny

Dicséret

Nagy Eszter 7. osztály

 

 

EJROK Átányi Általános Iskola Angol nyelvi verseny

III. Helyezett

Tóth Levente 8. osztály

 

 

Fellegi Sándor Sakkverseny

III. Helyezett

Gyetvai Erik 8. osztály

Homonnai Gábor 7. osztály

Lányi Zsombor 7. osztály

Oláh Kristóf 7. osztály

 

Dobó István Vármúzeum rajzpályázat Eger

III. Helyezett

Besenyei Mira 3. osztály

 

"Szent Imre és kora " Komplex Tanulmányi verseny Tiszafüred

II. Helyezett

Bakos Máté 6. osztály

Kalicz Eszter 8. osztály

Nagy Eszter 7. osztály

Szalmási Zsombor 6. osztály

 

 

Benedek Elek meseolvasó verseny

II. Helyezett

Csapó Csenge 2. osztály

Almási Dominik 3. osztály

Láda Bence 4. osztály

 

III. Helyezett

Mutnyánszki Donát 4. osztály

 

 

 

2018/19-es tanév

 

 

Tudásbajnokság

Angol nyelvi verseny

Arany fokozat

Lányi Zsombor 6. osztály

 

 

 

Heves Városi Könyvtár

 

Költészet Napi Szavaló Verseny

2.hely

Mutnyánszki Donát 3. osztály

3. hely

Pusoma Amira 1. osztály

Szabó Boglárka 1. osztály

 

 

Szent Imre Katolikus Általános Iskola Miskolc

Területi Hittanverseny

4. hely

 Tagok:  Bakos Máté 5. osztály

                Kovács Petra 5. osztály 

            Pelyhe Dóra 5 osztály

                      Szalmási Zsombor 5 .osztály

 

 

A Szent Imre Hét Versenyeredményei

Mesemondó

Csapó Csenge 1.osztály 1.hely

Pusoma Amira 1.osztály 2. hely

Szabó Boglárka 1.osztály 3. hely

Különdíj:Kiss Richárd 1. osztály

Versmondó

Mutnyánszki Donát 3.osztály 1. hely 

Erdélyi Emese 1.osztály 2. hely

Kalóczkai Katrin 1.osztály 3. hely

Zene

Különdíj: Csikós Dalma 4. osztály

 

Focitorna

1. hely: Berényi Milán csapata

Tagok: Burai Károly

          Ivádi Bálint

                       Szalmási Zsombor 

             Lövei Bence 

                 Lukácsi Bence 

                    Homonnai Gábor 

2. hely: Ötvös Márk csapata

Tagok: Lányi Zsombor

             Mondok Bence  

     Végh Máté

            Borgye Balázs 

             Besenyei Márk  

3. hely: Horváth Ferenc csapata

Tagok: Czakó Tibor

               Török Márton 

             Gyetvai Erik

              Bakos Máté 

                     Somogyi Bence 

               Gacsal Ákos 

Gólkirály: Szalmási Dominik

       Ötvös Márk

Legjobb kapusok: Kalicz Ádám

                                 Gacsal Ákos   

 

EJROK Átányi Általános Iskola meseolvasó verseny

Almási Dominik 2. osztály 1. hely

Mutnyánszki Donát 3.osztály 2. hely

Bányai Nóra Zsófi 4. osztály 3. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                        

 

2017/18-as tanév

 

 

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium angol nyelvi verseny

Csillik Nóra 7. osztály 3. hely

Oszlánczi Nikolett 7. osztály 4. hely

Kecskés Gergő 7. osztály 5. hely

Szabó Luca 7. osztály 6. hely

 

Eger Kisiskolák megye bajnoksága

Lövei Bence 600 m 6. osztály 2.hely

Tóth Ádám egyéni összetett 6. osztály 2. hely

Víg Noémi egyéni összetett 3. osztály 3. hely

 

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola Lovagi Logikai Torna

Szent Imre liliomjai 3.hely

Csillik Nóra, Nagy Csenge, Szalmási Dominik 7. osztályos tanulók

 

Éneklő ifjúság regionális kórusfesztivál

Iskolánk gyermekkara ezüst minősítést kapott

 

Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia  Megyei Angol verseny

Tóth Ádám 6. osztály 4. hely 

Kalicz Eszter  6. osztály10. hely

 

Városi Könyvtár Heves Szavalóverseny

Láda Bence 2. osztály 1. hely

Mutnyánszki Donát 2. osztály 2. hely

Tóth Luca 3. osztály különdíj

 

EKE Gyakorlóiskola  Országos Vizuális verseny

Csontos Viktória 8. osztály 1. hely

 

 

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola Hittanverseny

3.hely

Bakos József 7. osztály

Nagy Csenge 7. osztály

Oszlánczi Máté 7. osztály

 

 

 

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Gimi Games angol tanulmányi verseny

Nagy Adél 8.osztály 1. hely

 

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Reciprok matematika tanulmányi verseny

Besenyei Dorina 8. osztály 5. hely

 

 

Szent Imre Katolikus Általános Iskola Vers-, prózamondó és daléneklő verseny

Vers

Stummer Benett 1. osztály 1. hely

Vratarics Medox 1. osztály 2. hely

Rózsa Karolina 5. osztály 3. hely

Almási Dominik 1. osztály 3. hely

Próza

Láda Bence 2. osztály 1. hely

Hóber Hanna Izabella 1. osztály 2. hely

Dal

Csiszár Enikő 4. osztály 1. hely

Stubián Balázs 2. osztály 1. hely

 

Szent Imre Katolikus Általános Iskola Szent Imre kupa

 

Szent Gellért Katolikus Általános Iskola Heves 1. hely

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola Füzesabony 2. hely

Szent Imre Katolikus Általános Iskola Tenk 3. hely

 

Szent Imre Katolikus Általános Iskola "Kedvenc Szentem" Rajzverseny

Alsó tagozat

Nagy Péter 2. osztály 1. hely

Pelyhe Dóra 4. osztály 2. hely

Csiszár Enikő 4. osztály 3. hely

Kalicz Laura 1. osztály 3. hely

Felső tagozat

Csontos Viktória 8. osztály 1. hely

Batki Réka 8. osztály 2. hely

Nagy Eszter 5. osztály 3. hely

Szabados Milán 8. osztály 3. hely

 

Szent Imre Katolikus Általános Iskola Miskolc Területi hittan verseny

4. hely

Nagy Eszter 5. osztály

Oláh Kristóf 5. osztály

Oszlánczi Gréta 5. osztály

Kalicz Eszter 6. osztály

 

 

 

 

 

 

EJROK Átányi Általános Iskola  Angol Idegennyelvi Levelezős Verseny

 

Csontos Viktória 8. osztály 3. hely

Pelyhe Erika 8. osztály 5. hely

 

EJROK  Meseolvasó verseny

 

Láda Bence 2.o. 1. hely

Bányai Nóra Zsófi 3. o. 2. hely

Bakos Máté 4.o. 1. hely

 

​Szent Gellért Katolikus Általános Iskola rajz pályázata: Hogyan képzelem el Szent Gellértet mint az állatok védelmezőjét?

Csillik Nóra 7.o. 3. hely

Mondok Regina 5. o. 3. hely

Papp Csaba 5.o. 2. hely

Tóth Gréta 5.o. 3. hely

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

2016/2017-es tanév

 

 

Hangos olvasási verseny Kál

Bakos Máté 3. osztály 1. hely

Láda Bence 1. osztály 3. hely

 

Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Verseny

 

Besenyei Csenge 8. osztály magyar nyelv 6. hely

Tóth Gréta 4. osztály  angol nyelv 6. hely

Tóth Ádám Balázs 5. osztály angol nyelv 6. hely

Lányi Ábel 8. osztály angol nyelv 6. hely

 

 

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola- A víz világnapja alkalmából rendezett vetélkedő

3.hely

A csapat tagjai:Csiszár Enikő 3. osztály

                         Tolnai Enikő 3. osztály

                                 Mondok Regina 4. osztály

                         Nagy Eszter 4 osztály 

 

 

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium- Gimi Games Angol nyelvi verseny

Besenyei Csenge- 8. osztály elismerő oklevél

Besenyei Zsófi- 8. osztály elismerő oklevél

Kalóczkai Korina 8. osztály elismerő oklevél

Szalmási Bodza 8. osztály elismerő oklevél

 

Szilágyi Erzsébet Gimnázium- Angol nyelvi verseny

Lányi Ábel-8.osztály dicséret

 

Dobó István Gimnázium-Történelem verseny

Besenyei Csenge- 8.osztály 3.hely

Besenyei Zsófi-8.osztály 3. hely

 

Neumann János Gimnázium-Informatika verseny

Plasku Dávid-8.osztály 9.hely

Plasku Dominik-8. osztály dicséret

 

Neumann János Gimnázium- Matematika verseny

Szőllősi Bálint-8. osztály-8.hely

 

 

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola- Hittan verseny

Besenyei Csenge Besenyei Zsófia Szőllősi Bálint 8. osztály 4.hely

 

 

 

 

Meseolvasó verseny - 2016. szeptember 30-án az Eötvös József Református OKtatási Központban

 

Bakos Máté - 3. osztály - I. hely

 

 

A Szent Gellért Katolikus Általános Iskola által meghirdetett rajzpályázat eredményei

 

Nagy Csenge I. hely 

Csontos Viktória II. hely

Besenyei Zsófia III. hely

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

2015/2016-os tanév

 

Play and Win országos angol nyelvi levelező verseny eredménye 2016

Besenyei Csenge      3. hely    -  Szóbeli forduló 92%

Szalmási Bodza        7. hely

Ragó Barbara           9. hely

Ragó Viktória            9. hely

Besenyei Zsófia      10. hely

Mondok Dorina       10. hely

Kalóczkai Korina     10. hely

Plasku Dávid           12. hely

Plasku Dominik       12. hely

Tari Nikoletta           12. hely

Nagy Adél               17. hely

Csontos Viktória     17. hely

Szalmási Kincső     17. hely

Eredményesen versenyeztek:

Török Bálint

Horobec Vladiszlav

Zörög Zalán

 

 

Szilágyi Erzsébet Gimnázium matematika levelezős versenye 2016.

 

Szőllősi Bálint - II. hely

 

 

Kisiskolák megyei futóversenye

                    Lövei Patrik - 600 m - 2. hely

                    Ötvös Márk - 600 m - 3. hely

Eredményeik alapján Heves megyét képviselik az országos döntőben Békéscsabán.

 

Angol nyelvi verseny

Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium által szervezett angol nyelvi versenyen a következő eredmények születtek:

 

                     Lányi Ábel            3. hely

                     Mondok Dorina    5. hely

                     Szalmási Bodza    6. hely

 

 

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 

 

     Szalmási Bodza - 7. osztályos tanuló megyei 6. helyen végzett

     Mondok Dorina - 7. osztályos tanuló elismerő oklevélben részesült

 

 

TUDÁSBAJNOKSÁG - Megyei döntő

Bendegúz Akadémia levelezős versenye

 

   Oszlánczi Attila - 1. osztály - Matematika - 3. hely

   Szalmási Zsombor - 2. osztály - Matematika - 35. hely

   Kalicz Eszter - 4. osztály - Matematika - 22. hely

   Oszlánczi Petra - 4. osztály - Matematika - 21. hely

   Szalmási Bodza - 7. osztály - Matematika - 2. hely

 

 

Hangosolvasási verseny - Kál - 2016. május 6.

 

3. hely - Bakos Máté - 2. osztály

 

 

Kölcsey nyelvi verseny eredményei

2016

Anyanyelv

   3. osztály - Nagy Eszter - 6. hely

   7. osztály - Besenyei Csenge - 3. hely

Angol nyelv

   6. osztály - Horobec Vladiszlav - 7. hely

   7. osztály - Lányi Ábel - 4. hely

 

 

FUT A HEVES

2016. május 1.

1. hely: Víg Noémi (1. osztály), Nagy Csenge (5. osztály)

2. hely: Kalóczkai Ádám (óvoda), Kalóczkai Anna (1. osztály), Krusper Alexandra (6. osztály), Lövei Patrik (6. osztály)

3. hely: Szalmási Zsombor (2. osztály), Lövei Bence (4. osztály), Dankó Viktória (8. osztály)

4. hely: Molnár Elizabet (6. osztály), Szabados Milán (6. osztály)

5. hely: Krusper Krisztián (6. osztály)

Részt vettek még: Krusper Bálint (óvoda), Dávid Eszter Anna (2. osztály), Kovács Petra (2. osztály), Nagy Eszter (3. osztály), Lányi Zsombor (3. osztály)

 

 

Heves és körzete városi atlétika verseny - 2016. április 28.

 

II. korcsoport - csapatverseny (3tusa) - III. helyezés

a csapat tagjai: Pásztor Kristóf, Lövei Bence, Gyetvai Erik, Vermes Patrik, Zsák Róbert, Végh Máté

 

egyéni összetett verseny 3. helyezés: Pásztor Kristóf

egyéni összetett verseny 2. helyezés: Nagy Csenge

 

Heves és körzete városi atlétika verseny - 2016. április 27.

 

III. korcsoport - egyéni összetett verseny (4tusa)

                         3. helyezés: Ötvös Márk - 5. osztály - 465 pont

                         4. helyezés: Lövei Patrik - 6. osztály - 461 pont

 

 

Zeneképzelet Négykezes zongoraverseny határok nélkül

 

  • Kalicz Eszter - Oszlánczi Petra – bronz fokozat
  • Nagy Csenge Virág - Csontos Viktória – ezüst fokozat
  • Csillik Nóra - Kalóczkai Korina – ezüst fokozat
  • Besenyei Zsófia – arany fokozat

 

 

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny eredményei

Időpont: 2016. 02. 19.

2. osztály: Szalmási Zsombor      61. hely

3. osztály: Kovács Kristóf             38. hely

                 Nagy Eszter                 97. hely

4. osztály: Kalicz Eszter                63. hely

5. osztály: Papp Kristóf                 58. hely

7. osztály: Plasku Dávid                26. hely

                 Besenyei  Csenge        32. hely

                 Plasku Dominik            54. hely

                Szőllősi Bálint               55. hely   

 

Csapatverseny:        7. osztály - 10. hely 

 

 

"Művészetek ünnepi hangulatban"

 

Vers-és prózamondó hangszeres verseny eredménye

 

Hangszeres

I. Nagy Csenge - Csillik Nóra

II. Oszlánczi - Kormos Kristóf 

III. 5. osztály

 

Vers és próza

I. Török Gréta

II. Nagy Eszter

III. Oszlánczi Attila

IV. Bakos Máté

V. Turó Ármin

VI. Rózsa Karolina

Verses mese

I. Tóth Luca

II. Szabados Réka

Különdíj

Dankó Viktória

 

 

Országos honismereti levelezős verseny eredményei:

3. osztály

Kalicz Eszter            megyei 2. hely országos 16. hely

Oszlánczi Gréti        megyei 1. hely országos 1.hely

Végh Máté                megyei 3.hely

 

4.osztály

Bakos József                   országos 16. hely

Csillik Nóra                      országos 10. hely

Huo Dominik                   országos 14. hely

Kormos Kristóf               országos 8. hely

Nagy Csenge                   országos 11. hely

Oszlánczi Máté                országos  9. hely

Szalmási Dominik           országos 15. hely          

 

6.osztály

Besenyei Zsófia               megyei 11. hely          országos 76. hely

Kalóczkai Korina              megyei 8. hely            országos 43. hely   

Mondok Dorina                megyei 18. hely          országos 150. hely

Szalmási Bodza                megyei 4. hely           országos 23. hely       

 

Tanulóink eredményeiket 532 versenyző közül érték el.

 

 

TUDÁSBAJNOSÁG MEGYEI LEVELEZŐS VERSENY EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

       Szalmási Zsombor  - 1. oszt. - Matematika -   3. hely

       Oszlánczi Petra       - 3. oszt. - Matematika - 26. hely

       Szalmási Bodza       - 6. oszt. - Matematika -   5. hely

       Szalmási Kincső      - 7. oszt. - Matematika -    5. hely

 

 

 

 

2015. Április 24-én a Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Versenyen az iskolánkat képviselő tanulók a következő eredményt érték el:

Anyanyelv:   Kalicz Eszter         3. o. 23. hely

                      Ötvös Virág           3. o.  27. hely

                      Oszlánczi Nikolett  4. o. 20. hely

                      Oszlánczi Máté      4.o.  21. hely

                      Besenyei Csenge   5.o.   3. hely

                     Szalmási Bodza      5.o.  19.hely

 

Angol nyelv:   Csillik Nóra                    4. o. 17. hely

                         Kormos Kristóf              4. o. 20. hely

                         Horobec Vladiszláv       5. o.   6. hely

                         Török Bálint                  5. o.  12. hely

                         Konkoly Alex                8. o.    4. hely

                         Stubián Bence             8. o.    7. hely           

                     

 

"Barangolás a természetben" - helyi természetismereti vetélkedő

Alsó tagozat 1. hely: Környezetbarátok csapata

  • Bakos József
  • Csillik Nóra
  • Huo Dominik
  • Nagy Csenge
  • Oszlánczi Máté
  • Szalmási Dominik

Felső tagozat 1. hely: Foltos Szalamandrák

  • Besenyei Csenge
  • Besenyei Zsófi
  • Kalóczkai Korina
  • Mondok Dorina
  • Szalmási Bodza
  • Tóth Kira

 

Helyi angol verseny eredményei

4. oszt. 1. hely: Csillik Nóra

5. oszt. 1. hely: Horobec Vladiszlav

6. oszt. 1. hely: Besenyei Csenge

7. oszt: 1. hely: Ragó Barbara

8. oszt: 1. hely: Konkoly Alex

 

 

 

 

Fizika verseny 3. (utolsó) fordulójába bejutott diákjaink

   Ragó Barbara

   Szalmási Kincső

A résztvevők és iskolák névsorát itt lehet letölteni.

 

Mesemondó verseny Szent Imre napok

   Csiszár Enikő 1.o. 1. hely

   Oláh Kristóf   2.o. 3. hely

Versmondó verseny Szent Imre napok

   Nagy Eszter 2. o.

Megyei angol verseny Szilágyi Erzsébet Gimnázium

   Konkoly Alex 8.o. (szóbeli döntőbe jutott 90 tanuló közül legjobb 30)

Gimi Games megyei 4 fordulós  angol verseny Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium

   Csapó Dániel, Csapó János 7. 8. hely

Egyháztörténelmi vetélkedő 8. o.

   Batki Erik, Konkoly Alex, Stubián Bence, 11. hely

Mikulás rajzpályázat (Coop)

   1.o. 1. hely

Szent Karácsony rajzpályázat

   Nagy Eszter 2.o  2.hely,

   Tari Ferenc 4. o. 3. hely

Aranycsengő rajzpályázat

   Mondok Dorina 6. o. különdíj

Szent Imre kupa váltóverseny

   3. hely- Pásztor Kristóf, Végh Máté, Oszlánczi Máté, Ötvös Márk, Kalicz Eszter, Oszlánczi Petra, Nagy Csenge,

   Oszlánczi Gréti, Kovács Kristóf, Szabados Réka

 

Rajzpályázat eredménye

 

 

Alsó tagozat Felső tagozat

I. helyezett

Hartányi Vincent, 4. osztály

Apáczai Csere János Katolikus Általános Iskola, Apc

I. helyezett

Kukoly Fanni, 7. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

 

 

II. helyezett

Juhász Anna, 4. osztály

Körzeti Általános Iskola, Heves

II. helyezett

Juhász Barnabás, 8. osztály

Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra

 

 

III. helyezett

Csernei Fanni, 3. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

III. helyezett

Nagy Éva, 6. osztály

Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola, Pétervására

 

Különdíj

Kovács Karina, 1. osztály

Tarnamérai Általános Iskola, Tarnaméra

Különdíj

Nagy Eszter Laura, 3. osztály

Újtelepi Katolikus Általános Iskola, Heves

Különdíj

Mondok Dorina, 6. osztály

Szent Imre Katolikus Általános Iskola, Tenk

Különdíj

Molnár Dávid, 6. osztály

KLIK Hevesi József Általános Iskola - AMI, Heves

 

 

 

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.